/
 
 
 
 
 
 
 
 

Ons aanbod voor  Goodyear  UltraGrip 8 205/55  16   

zoeken op maat : 1 resultaten - Aanbiedingen per pagina:

Details

Voeg product toe om te vergelijken

Prijzen zijn inclusief BTW en levering binnen Nederland

Goodyear UltraGrip 8
Goodyear
Goodyear
UltraGrip 8
205/55 R16 91H, met velgrandbescherming (MFS)

Seizoen

 Winterbanden
beschikbaar
Bandenlabel
Bandenlabel
Rolweerstand CGrip op nat wegdek DGeluidsemissies 72dB
Klantbeoordeling:
Beoordeling door klantbeoordelingen

Meer dan 5 miljard kilometer. Testcauciucuri.com biedt meer dan 430 000 originele onderzoeken - van de consument voor de consument.

(31)
Gemiddelde uit 31 testbeoordelingen  N/A
Grip bij droge condities
Remeigenschappen bij droge condities
Grip bij natte condities
Remeigenschappen bij natte condities
Grip bij sneeuw
Comfort
Geluid (binnen auto)
Slijtage band
brandstofverbruik
03.04.2020vanK. Fros
Een comfortabele, stille band die onder alle omstandigheden vertrouwd aanvoelt
04.06.2019vanTed Wildenberg
De band is één maatje hoger genomen dan standaard (70 i.p.v. 65) voor iets meer comfort en contactvlak zonder de spoorgevoeligheid te beïnvloeden. Het meest opvallende aan deze band is het lage geluidsniveau. Vooral in het voorjaar was ik andere merken helemaal beu en wilde graag weer naar de zomerbanden. Dat heb ik bij deze band niet! Daarnaast heeft de band een zeer goede grip bij slechtere weersomstandigheden en in de sneeuw (wintersport) doet 'ie het fantastisch. Het is dat de sneeuwkettingen op sommige stukken verplicht waren maar we hadden ze eigenlijk niet nodig. We hebben inmiddels de Ultra Grip's op meerdere auto's al gehad en tot nu toe zeer tevreden. Ook mijn nieuw aangeschafte auto krijgt een Ultra Grip winterset!
29.03.2015vanpieter
Top band! Ook getest op wintersport
09.05.2014vanErwin Fally
Geachte, Dit is de derde set Good-Year Ultra grip 8 na elkaar, ik scheur heel het jaar door met deze winterband, D-Autobahn & Alpen, tussen de 100000 & 150000Km P/J,ik heb met alle sportwagens,personen,4x4 en monovolumes in mijn leven gereden: 1)Goodyear & Continental,2)Michelin en nu ook Nokian en vd 4x4 BF-Goodrich & Super-Swamper Thornbird hebben steeds de #1 compounds en tekening. Grtn Erwin Fally, FLEXKOM TEAM BELUX.
(31)

Reifentest.com

Net  126,99
Gratis verzending voor bestelling van minimaal 2 stuks.
beschikbaar
Gegevens
Gratis levering**
2 - 5 werkdagen levertijd***
Er worden 1 van 1 banden getoond
**Prijzen zijn per band en incl. BTW in België.
***Meer dan 90% van onze bestellingen bereikt de klant binnen de opgegeven levertijd.

Nieuwsbrief

Meld je nu aan voor de nieuwsbrief en ontvang altijd het laatste nieuws en de beste aanbiedingen rechtstreeks in je e-mailinbox.